Kobiecość w sypialni. Gdy on rozbiera cię oczami
fotolia

Kobiety mają szósty zmysł… Potrafią tak się ubrać, żeby mężczyzna wodził za nimi wzrokiem. Taka seksualna kobiecość, rodzaj flirtu. Bo przecież to podniecające, kiedy on rozbiera cię oczami…

Kobiecość to cały zestaw naszych zachowań, min, gestów… To sposób poruszania się, ale i reagowania na komplementy. To także cechy takie jak ciepło, utrzymywanie relacji, dbałość o szczegóły ubrania, detale w urządzaniu wnętrz, udekorowanie potraw na romantyczną kolację… To wszytko sprawia, że mężczyźni doceniają naszą skrupulatność i podziwiają ją. Sami nie potrafią zadbać o detale, ale bardzo sobie chwalą naszą, kobiecą staranność. Docenią również naszą dbałość o wygląd w sytuacjach intymnych.

Kobiecość w sypialni… Wtedy, gdy on rozbiera cię oczami

Co może podgrzać atmosferę sypialni? Sprawić, żeby seks był udany nie tylko „technicznie”, ale całościowo? Żeby zaangażował zmysły i rozpalił mężczyznę? Na przykład staranne ubranie się do łóżka.

Chcesz go uwieść? Zadbaj o szczegóły. Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami.

Pozwól mu się tobie poprzyglądać. Niech rozbiera cię oczami. Powoli, detal po detalu…

Bądź jak starannie zapakowany prezent na wyjątkową okazję.

Przepięknie zapakowane upominki czasem żal odpakowywać. A temperatura w sypialni rośnie… Atmosfera staje się pełna pożądanego napięcia…

Kobiecość w sypialni. Gdy on rozbiera cię oczami
footolia

Niech to będzie dylemat mężczyzny

Zedrzeć z niej pończochy i dobrać się strefy między udami? A może podroczyć się i powoli, długo rozpinać guzik za guzikiem, aż sama będzie chciała szybciej pokazać mi swoje piersi? Niech to będą dylematy twojego mężczyzny w sypialni.

Niech się poczuje, jakby dostał prezent, ale tak zapakowany, że sam nie wie, czy chce patrzeć i podziwiać, czy raczej szybko dostać się do środka.

 

Kobiecość to coś, co pociąga mężczyzn

I jest to wiedza, którą możesz wykorzystać w wielu dziedzinach życia. Także w sypialni.

I to nic, że koronkowe majteczki będą na jeden raz. Nic nie szkodzi, że pończochy szybko z ciebie zdejmie.

Możesz mieć poczucie, że starałaś się ładnie ubrać do łóżka, a on nie docenił, tylko się do ciebie dobrał.

Docenił i widział! Tylko byłaś jak upragniony i wyczekany prezent i on nie widział sensu w powolnym rozbieraniu. Chciał cię tu i teraz! Czy nie o to chodziło?

A jeśli mężczyzna powoli przesuwa wzrok po twoim ciele, muska koronki i podwiązki, czyż nie doprowadza cię to do szału podniecenia? I niecierpliwisz się, że on rozbiera cię oczami… Tylko oczami!