uwolnij swoją kobiecosć

 

 

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – konferencję „UWOLNIJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ”, która odbędzie się w ramach cyklu ECO-KOBIETA.

Czego możecie się spodziewać biorąc udział w konferencji?

To oczywiste! Pomocy i inspiracji przy uwalnianiu swojej kobiecości! Dzięki wykładom prowadzonym przez wyjątkowe, pełne energii i optmizmu Kobiety wyzwolisz swój własny potencjał i wraz z wiosną zaczniesz rozkwitać!

Uwolnić kobiecosć pomoże również pokaz zmysłowego tańca belly burlesque w wykonaniu Moniki Kowalczyk.

Biorąc udział w wydarzeniu będziesz miała możliwość spotkać się z aktorką Dorotą Deląg, która postawi szereg pytań odnośnie kondycji współczesnej kobiety. Razem z nią będziemy szukać na nie odpowiedzi. Bo przecież życie kobiet jest tak różnorodne, wybory różne i tak wiele spraw ma wpływ na naszą kondycję. I zdrowotną i emocjonalną.

 

 

 

Fotografka Ewa Rykowska zainspiruje do zastanowienia się, czy zawsze jesteś sobą, czy też usiłujesz wejść w buty drugiego człowieka. Skąd ona to wie? Być może fotografując widzi więcej, niż inni?

Tematem wystąpienia Danuty Terpiłowskiej będzie „Świadoma miłość, mądrość i moc”. Są to trzy wartości, którymi my, kobiety kierujemy się w naszym życiu. Warto o nich  posłuchać od osoby o dużym doświadczeniu życiowym, będącą jednocześnie live coachem
i twórczynią „Terapii Sercem”.

Konferencję zamknie Małgorzata Penkala swoją historią o poszukiwaniu kobiecości w każdym aspekcie jej życia.

W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji ze wspaniałymi kobietami, które tak jak Ty chcą się rozwijać.

Coś dla duszy i rozwoju, ale równiez coś dla ciała i zmysłów – podczas konferencji będzie możliwość skosztowania pysznych słodkości z Pracowni Sweet Art, aromatycznej kawy z Pello Caffe, a także japońskiej zielonej herbaty z Kokoro.

Przyjdź 30 marca 2019 r. na godzinę 9:30 do Centrum Aktywizacji Społecznej „Grzybowska 4” przy ul. Grzybowskiej 4 w Warszawie.

Czekamy na Was !

A Czytelniczki Kobiecego Dnia mają szanse zdobyć bilety w preferencyjnej cenie 🙂 KLIKNIJ TUTAJ

Do zobaczenia!