Weselne koszyczki dla gości
fotolia

Planujesz ślub i wspaniałe wesele? Zależy ci na tym, żeby wszytko się udało?

Chcesz zaskoczyć swoich gości?

No pewnie, że tak!

Ślub i wesele to jedne z najbardziej emocjonujących wydarzeń w życiu. Wspomnienia z tego dnia będą ci towarzyszyły do końca życia. Warto zadbać o to, by były jak najpiękniejsze. Zarówno dla ciebie i pana młodego, jak i dla waszych gości.

Nie jest tajemnicą, że szczęście się mnoży, jak się je dzieli.

Ta zasada wspaniale przekłada się na ślubno-weselne przygotowania. To wasz dzień i z narzeczonym chcecie, żeby wszystkie elementy były dopasowane, zgrane, piękne.

Mają się podobać wam, ale zachwyty gości są pożądane i mile widziane!

Dlatego tak ważny jest wybór ślubnych zaproszeń, dekoracja kościoła i sali weselnej. Menu weselne, w którym każdy znajdzie jakiś specjał dla siebie. Muzyka, która porwie gości do tańca.

Coraz częściej para młoda decyduje się zaskoczyć czymś swoich gości: pokazem sztucznych ogni, animacjami weselnymi, upominkami z podziękowaniami za przybycie.

Nasza propozycja: przygotowanie weselnych koszyczków dla gości

 

Weselne koszyczki dla gości
fotolia

Dobra zabawa będzie dobra, jeśli nie zepsuje jej niespodziewane, nieprzyjemne wydarzenie. A wiadomo, że na weselu pewne problemy mogą się pojawić. Ból głowy, odcisk od butów, oderwany guzik…

Wtedy zamiast dopytywać się innych gości, czy nie mają przypadkiem potrzebnych nam akcesoriów, dyskretnie udajemy się do toalety, w której są już przygotowane koszyczki weselne z rozwiązaniami najczęstszych weselnych problemów.

 

Weselny koszyczek dla pań

W takim koszyczku warto, żeby znalazły się: rajstopy, chusteczki higieniczne, tonik i waciki do demakijażu, puder, proszki od bólu głowy, plasterki na odciski, agrafki, przybory do szycia, małe nożyczki, wkładki, podpaski lub tampony, antyperspirant krople żołądkowe, lakier do włosów, pilniczek, szczoteczki i pasta do zębów.

 

Weselny koszyczek dla panów

Niezbędnik to proszki od bólu głowy, krople żołądkowe, środki na kaca, plastry na odciski (tak, panom też się zdarzają), skarpetki, antyperspirant, klej, taśma, szczoteczki i pasta do zębów…

Ta listy mogłyby być jeszcze dłuższe.

Wszystko zależy od kreatywności osób przygotowujących koszyczki.